Pasākumi

Maksa: 50 EUR/4 STUNDAS

Teorija un prakse 8 stundas.

Maksa: 50 EUR/4 STUNDAS

“Īsais intensīvais Ievads Šamaniskā praksē”

10. MAR. PLKST. 18:00–12. MAR. PLKST. 16:00

Iespēja iepazīties ar Šamaniskās prakses pamatu principiem!
Aicinājums pieteikties “Īsam ievadam Šamaniskā meditatīvā praksē – Mūsu Senču Gudrība”.

Nodarbību vieta “Spēka pirts”, pie Pirtnieces Ivetas (Gulbes), Ķeipenes pag., Ogres novadā.
Ir pieņemts ka Šamaniska veidu prakses ir pasaules senākās garīgās prakses un ir bijušas izmantotas vismaz 20,000 gadu. Šīs senākās garīgās prakses pamati ir Animiskais pasaules redzējums, kurā ir pieņemts, ka viss, kas eksistē ir ar garu apveltīts. Visam ir gars – dzīvam un nedzīvam; cilvēkam, kokam, ūdenim un akmenim, domām un vārdiem ir garīgums. Visam ir dievišķums.
Prakses pamats ir apgūt mākslu doties dvēseles meditatīvā ceļojumā uz neredzamo paralēlo smalko garu pasauli, kas pastāv blakus realitātei. Šo dvēseles ceļojumu veic, lai iegūtu spēku, palīdzību, informāciju par jautājumiem jebkurā dzīves jomā – garīgumā, veselībā, nodarbošanās vai attiecību sfērā. Ceļojuma piedzīvojums un ieguvums var būt dziedinošs un spēcinošs. Prakses nolūks ir atvērt savu redzējumu uz pasauli, kas ir paslēpta aiz “normālā” skata. Izmantojot ritmu, dziesmu un deju, dalībnieki dodas ceļojumos pieredzēt tiešo atklāsmi – lai apzinātu savus sargu garus / savus pavadošos garus un atklātu savu paša dziļāko spēku.
Izmantojot universālus paņēmienus, ko pielieto visā pasaulē vēl pastāvošās “šamaniskās/animiskās” kultūras, ir iespējams ieskatīties mūsu šenču pasaules skatījumā, kā arī savā personīgajā garīgumā.
Šis īsais, intensīvais (48 stundu) nodarbības saturs ietvers apmēram 10 dažādas meditatīvos procesus.
Sāksies piektdienas vakarā 10.03. (ierašanās no apm. 16:00 un atklāšana 18:00) un noslēgsies svētdien 12.03. apm. 17:00). Ir aicināti līdz 10 dalibniekiem.
Maksa par dalību nometnē būs sadalīta divās daļās:
– “materiālu nodrošinājumam” un “nometnes vadīšanai”.
Nodarbības novadīšana tiks pasniegta saskaņā ar seniem “sakrālās jeb dāvanu ekonomikas” principiem, kas nozīmē ka tās vadība ir pasniegta kā “dievu dota dāvana”, turklāt pretīm nodarbības beigās, svetdien pēc noslēguma, ir sagaidāma anonīma “dāvana” no dalībnieka. Dalībnieks novērtējot to, ko ir ieguvis/saņēmis piedalīdamies nodarbībā, un saskaņā ar savu sirdsapziņu un maksātspēju, sniedz savu “pateicības dāvanu” vadītājam, nodarbības noslēgumā.
Summa materiālam nodrošinājumam, ir atkarīga no dalībnieku skaita, savlaicīgi tiks precizēta, būs apmēram 70,00 Eiro, kurā iekļauts nometnes telpas, materiāli, daļa pārtikas, ēdienus paši gatavosim no saviem līdz ņemtiem groziņiem. Priekšmaksa 20.00 Eiro, maksājama apstiprinot pieteikumu, bilance būs samaksājama nometnes pirmājā vakarā.
Lūdzu sniedziet ziņu, ja ir interese piedalīties, pieteikšanās līdz 27.02.2023 tikai ar e-pastu uz << janisfilks@gmail.com >> , lai saņemtu detalizēto dalībnieku informāciju tieši par nometni un tās nodarbības norises kārtību, t.sk. avansu / priekšmaksas kārtību, sīkākas vadlīnijas ”dāvanu ekonomikas” aprēķinā un to kas nepieciešams ņemt līdzi.
Lūgums arī dalīties ar šo informāciju, ja ir pazīstams kāds cits, rads, draugs vai paziņa, kam pēc jūsu domām šī nodarbība varētu interesēt.
Ja jautājumi par nodarbību, lūdz jautājiet man! Sazvanīsimies, parunāsim.
Soli pa solim kopā! Spēkā, mīļumā un Gaismā!
Jūsu Jānis / Valkyris
Mbl: 29275179

Praktiskā dziedināšanās:
10.00 iepazīšanās, dziedinoša vingrošana
12.00 pusdienas
13.00 lekcija – enerģētiska dziedniecības higiēna; praktiski ieteikumi, kā uzlabot meditācijas kvalitāti; kā atbrīvoties no vainas apziņas
16.00 ķermeņa un dvēseles atjaunošana pirtiņā
Maksa 60 EUR
(dziedinoša masāža pēc pieprasījuma)

Aicina Spēka pirts pirtniece Iveta 25445999 www.spekapirts.lv www.pirtniece.lv
un zāļu sieva Līga Reitere 29855125 www.reitere.lv 
 
Svaigēšanas receptes brokastīs: kokteiļi un salāti ar ziediem, zaļais biezpiens.
 Meistarklase – Savvaļas aptieka.
Veģetārās pusdienas.  
Meistarklase – Zaļās receptes un augu mācība, augu vākšana dabā.
Meistarklase – Augi rituālos. Radoša darbnīca: Ziedu vainagi, ziedu paklāji, ziedu slotas. 
Veģetārās vakariņas. 
Vakara pasākums ar uguns rituālu saulrietā.
 
Papildus iespēja piektdienas vakarā: Ziedu kūre Spēka pirtī 89,- EUR (pirts īre, pirtnieces darbs, materiāli, viegls cienasts, nakšņošana)