Iveta Gulbe

Pilna laika pirtniece un augu sieva.
“Spēka pirts” saimniece.
“Spīganas” pirts slejas pastavīgā autore.
Organizēju individuālus pirts rituālus, dāmu pirts dienas, meistarklases un nometnes.

Pirts rituālos lietoju visdažādākos augu maisījumus un slotiņas, dzintara diskus, smalcinātu dzintaru, bankas, kārklu mizu saišķus, mālu, sniegu, ogas, medu, ēteriskās eļļas, hidrolātus, sāli, sodu, 4 stihijas, dziesmas, meditācijas, vārda spēku un baltu zīmes.

Apguvu pirts zinības vairākās pirts skolās: “Lielzemenes”, “Pirts skola”, Lielvārdes pirts Ūdens skolas tradīcija un pērtes, “Pirts ģimenes veselībai” (ZS Saules ceļi), “Padziļinātās pirts zinības pirtniekiem” (ZS Saules ceļi), “Padziļinātās pirts zinības pirtniekiem” 2 līmenis (ZS Saules ceļi).

Papildus kursi un sertifikāti: “Izmaini savu dzīvi pēc vāstu”, pašizaugsmes kurss “Atrodi sevi – 7 čakras”, 1. līmeņa Reiki kurss, 1. līmeņa sertifikāts numeroloģijā.

Dzīves moto “mācīties un vēlreiz mācīties”.

Es esmu latviete. Es nebaidos. Es mostos kopā ar cīruli, uzsienu baltu lina lakatu un eju pļavās lasīt reibinošus ziedus. Es sārtu magoņu vainagā kāpju ozolā un ar mīlestības pavedienu sienu smaržīgas zāļu slotiņas. Es ceļos un eju saulrieta laikā, un lietū, un arī tad kad šķiet saulespuķes ir kļuvušas par nezālēm. Es eju dziedot, skaļi, stipri un laimīgi. Es eju būt laimībā, būt pirtniece pati savā sirdsmiera namā.

/ Tā saka mana meita par mani /